Silent Cartoons

Nemusíte mít tisíc nápadů co udělat, udělejte jednu věc která vás napadne

Miroslav Zachariáš – SC

Art direktor, Hlavní animátor, Režisér

Mr. NoBody

Founder, Production, SEO

Hi Everyone, jsem duchem této firmy, její firemní kulturou a profesionální ctí

Mr. Nobody zastupuje vše, co nás ve studiu spojuje. Představuje to, čeho si vážíme a to, co bychom rádi dosáhli. Výroba animovaného filmu je složitý proces a podílí se na něm celá řada specialistů, kteří velmi často spolupracují externě právě v rámci jednoho daného filmového projektu. Bylo by těžké je zde vyjmenovat všechny a bylo by velkou chybou na někoho zapomenout. Proto vznikl Mr. Nobody, imaginární postava která vždy spravedlivě zastupuje všechny zúčastněné tak, abychom na nikoho nezapomněli. Je Nikdo a zároveň Každý. Chráníme si svého Mr. Nobody protože je v něm kus každého z nás a je vždy tak dobrý, jak dobří dokážeme být i my. Ne jako jedinci ale jako Tým, který se na výrobě každého animovaného filmu podílí.

 Naše studio animované tvorby

Máme moderně vybavené studio v centru Prahy kde jsme připraveni pro vás vytvořit ty nejúžasnější animované spoty. Budeme se snažit Vám vyjít vstříc ve všech Vašich požadavcích a přáních. Naše práce nekončí výrobou Reklamního spotu, pomůžeme Vám i s jeho realizací na digitálních nosičích a nebo s jeho efektivním využitím v rámci sociálních sítí.

Děláme svou práci dlouho a rádi a je to na ní také vidět. Naši animátoři mají dlouhodobé zkušenosti s tvorbou Animovaného filmu a podíleli se na řadě úspěšných projektů. Vyrobíme Animované reklamní spoty pro Vaše webové stránky, sociální sítě nebo rovnou do vysílání v rámci široké sítě Digitálních médií. V naší filozofii jsme se vrátili ke kořenům „němé grotesky“ a naše spoty tak většinou nepotřebují žádná slova a budou jim rozumět Vaši klienti po celém světě. Řekneme to „Beze slov“ a s vtipem. Ať už máte vlastní nápad, nebo celé to svěříte nám, vždy odvedeme perfektní práci podle Vašich představ.

 

Několik našich báječných klientů…

… a to, co o nás říkají naši zákazníci

Přečtěte si, jak hodnotí naši práci ti, pro které jsme vyrobily naše úžasná videa.

Spolupráce se společností Silent Cartoons byla na vynikající úrovni. Vyráběli nám dva reklamní spoty k 25 výročí společnosti a s výsledkem jsme byli vždy velmi spokojeni. Jejich „Kuličky“ na schodech v metru jsou hravé a mají velký potenciál do budoucna… Bohumil Chomát – Rencar Praha, člen skupiny JCDecaux

Nulla facilisi. Nam blandit tortor ac risus tempus dapibus. Vestibulum laoreet augue eu sem posuere varius. Aliquam erat volutpat. Integer luctus odio vitae fringilla blandit. Praesent quis enim et augue facilisis vehicula.Someone famous Source Title


Potřebujete vlastní reklamní video – neváhejte nás kontaktovat

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo se zajímáte o naši práci, neváhejte nás prosím kontaktovat, zašleme Vám nezávaznou kalkulaci. Žádný Váš dotaz nezůstane bez odpovědi.
Můžete také kdykoliv navštívit náš Blog.

Silent Cartoon, s.r.o.
Ovocný trh 568/17, 110 00 Praha 1

Najděte nás