e-shop

Připravujeme pro Vás nový e-shop kde si budete moci zakoupit naše reklamní video spoty a podpořit tak Vaší reklamu na sociálních sítích.

Client: Viasom
E-shop - Prepared with cooperation "14th century Production" and "Eurasia Production" Hong Kong.


Pokud máte jakékoliv připomínky či nápady pro náš e-shop, napište nám..

Pošlete nám email

Podíl sociálních sítí na online reklamě vzroste na pětinu

Na českém trhu v on-line reklamě jednoznačně dominuje Facebook, následovaný YouTube a Instagramem. Ostatní média jsou z pohledu reklamních výdajů okrajová,“ uvedí v článku na Mediguru  ředitel AMI Digital Vladan Crha.

Dříve na sociálních sítích v čele s Facebookem inzerovaly společnosti cílící na masový trh, které využívaly online jako doplňkový komunikační kanál, nebo šlo o firmy zaměřené na mladší cílové skupiny. V současnosti jde ale o průřez všemi kategoriemi a obory. Trendem je přesun od klasické bannerové reklamy k sofistikovanějším formám, propojení kontextuální reklamy s vlastním obsahem, snaha zaujmout a co nejméně obtěžovat a přechod na vizuální formy reklamy.

Objem internetové reklamy v Česku se v loňském roce podle odhadů SPIR přiblížil 20 miliardám korun. Do roku 2020 se očekává, že se objem internetové inzerce té televizní přiblíží. Výrazný podíl na tom mají mít právě sociální média


Podívejte se také na další práce a projekty našeho studia…