Our Amazing Services

We have made a very unusual design for the services. Now, they look amazing. You can choose a background image and an icon for each service. It's very simple, it's just wonderful!


Social Media
Generální ředitel společnost Hootsuite Ryan Holmes uveřejnil na svém profilu v síti LinedIn  šest způsobů, jak pomocí reklam v sociálních médiích rozšířit vaši firmu . Zde jsou jeho tipy.

 

 1. Využijte bezplatné sociální média k beta testování placených reklam

Je pravděpodobné, že každý den přidáváte obsah na Facebook, Twitter  a Instagram – a možná i LinkedIn a SnapChat. Některé z těchto příspěvků budou mít následovníky, jiné nebudou. Sledujte, které příspěvky jsou kliknuty, oblíbené, sdílené a komentované. Tyto příspěvky jsou pak nejlepšími kandidáty pro reklamu.

 1. Využijte funkce cílení

Tradiční reklamy jsou mnohdy neúčinné. Jednou z mnoha přínosů reklamy na sociálních médiích je to, že sociální platformy nabízejí velmi účinné schopnosti zaměřit se na řešení tohoto problému. Využijte tohoto velmi užitečného cílení pro větší efektivitu reklamy.

 1. Opakujte reklamy často

I když se to zdá nepříjemné když vidíte tutéž televizní reklamu v každé reklamní přestávce, opakování je efektivní způsob, jak poslouchat zprávy doma pomocí jednosměrné komunikace. Ale na reklamních kanálech, kde je klíčové zapojení uživatelů a reklamy se zobrazují přímo v jejich kanálech uživatelů, je čerstvý obsah to, oč tu běží. Proto nadměrně se opakující zasílání zpráv může skončit tím, že více ztratíte, než získáte. Odborníci na tuto problematiku zjistili, že nejlepší praxe je střídání reklam každé tři až pět dní.

 1. Otestujte text a obrázky používané ve vašich reklamách na malých vzorcích

Jednou ze skvělých ctností sociálních reklam je okamžitá zpětná vazba. Můžete posoudit účinnost sponzorovaného příspěvku během několika minut a sledovat pokročilé analytické zprávy. Nejlepším postupem je vyzkoušet několik verzí reklamy s malým publikem, abyste zjistili, co funguje nejlépe, a pak použijte v hlavní kampani vítěznou reklamu.

 1. Pochopte, jak se reklamy prodávají v různých sítích

Nezapomeňte, že udržování rozpočtu reklamy pro sociální média pod kontrolou znamená přemýšlet o tom, zda vytváříte reklamní kampaň založenou na zobrazeních nebo zakázkách.

 1. Navrhujte reklamy s ohledem na mobilní zařízení

Více než 80 procent uživatelů v roce 2016 přistupovalo  k sociálním médiím na sociálních sítí  pomocí mobilního zařízení. To znamená, že většina reklam je zobrazována právě mobilních zařízeních. Vaše mobilní reklamy by proto měly být speciálně navrženy pro malou obrazovku a obsahovat obrázky, které lze snadno prohlížet na kapesním zařízení.

A právě v tomto je naše specializace. Vyrobíme Vám opravdu kreativní animovanou reklamu, ve formátu „Na výšku“ které má až devětkrát více dokončených zobrazení než horizontální video reklamy. Vertikální video totiž převezme celou obrazovku uživatele, což jej motivuje, aby otevřel reklamu a získal tak plný audiovizuální zážitek. U horizontálních videí může mobilní uživatel stále vidět další novinky a příspěvky pod vaší reklamou což odvádí jeho pozornost. Teprve s využitím vertikálního videa je možné je plně ponořit, se 100% pozorností na vaši reklamu – a to i na několik sekund.

Sociální média a reklama

Není žádným tajemstvím, že se digitální reklama stala klíčovou součástí většiny marketingových kampaní. A pravděpodobně také není překvapením, že Facebook je jedním z největších hráčů v oblasti digitální reklamy, což naznačuje, že reklama v sociálních médiích je přední a středovou součástí digitálního reklamního světa.
Příjmy z reklamy Facebooku byly ve třetím čtvrtletí roku 2016 více než 6,8 miliardy USD. Ale ani ostatní sociální sítě nejsou pozadu, protože Twitter ve stejném období přináší 545 milionů dolarů do příjmů z reklamy. Společnost Snapchat v roce 2016 utržila 367 milionů dolarů z reklamy poté, co spustila reklamní platformu před více než rokem. Celkové výdaje na sociální reklamu v roce 2016 by měly dosáhnout 32,97 miliardy dolarů. Pokud jde o návratnost investic, více než 95 procent manažerů sociálních médií tvrdí, že společnost Facebook nabízí nejlepší návratnost, po níž následují Twitter a Instagram.

Co je reklama v sociálních médiích?

Jednoduše reklama v sociálních médiích je jakýkoli placený obsah v síti sociálních médií. Možnosti vycházejí z jednorázového povýšení jakéhokoliv příspěvku na placenou reklamní kampaň. Každá sociální síť pak nabízí různé možnosti (viz dále).

Facebook a Video reklama

Typy reklam – podpora Vertikálního videa

Facebook – Vertikální videa podporuje,  publikuje bez černého ohraničení, požadovaný poměr stran závisí na cíli kampaně, ale obvykle pracuje 16: 9.

 • Video reklama má obecně stejné možnosti fotografická reklama. Požadovaný poměr stran závisí na cíli kampaně, ale obvykle pracuje 16: 9 nebo 1: 1.
 • Základní stránka je celoobrazovkový mobilní reklamní typ, který kombinuje videa, fotografie a tlačítka pro další odkazy.

Publikum a cílení

Facebook nabízí rozsáhlé možnosti cílení a výběr nejlepšího cílového publika čímž maximalizuje hodnotu vašich reklamních výdajů.
Můžete cílit reklamu na základě polohy, věku, pohlaví a jazyka. Poté se můžete ponořit do detailních možností cílení ve službě Facebook:

 • Demografické údaje umožňují filtrování devíti demografických kategorií: vzdělání, etnická příbuznost, generace, složení domácnosti, životní události, rodičovství, politika (pouze v USA), vztah a práce.
 • Zájmy spojuje mnoho zájmů, které uživatelé Facebooku naznačují prostřednictvím své činnosti v oblasti sociálních médií do devíti hlavních kategorií: podnikání a průmysl, zábava, rodina a vztahy, fitness a wellness, jídlo a pití, koníčky a aktivity, nákupy a móda, sporty a venku. technika. Každá z nich má několik podkategorií, takže můžete do cíle cítit docela hluboko.
 • Chování vám umožňuje filtrování uživatelů na základě jejich chování na Facebooku a informací, které Facebook shromažďuje od partnerů.

Můžete také vyloučit osoby, se kterými jste na Facebooku spojení, stejně tak jako přátelé těchto lidí.

Twitter a Video reklama

Typy reklam – podpora Vertikálního videa

Twitter – Vertikální videa podporuje,  publikuje bez černého ohraničení, požadovaný poměr stran závisí na cíli kampaně, ale obvykle pracuje 16: 9.

 • Propagované Tweety jsou zprávy, které se objeví přímo v časových horizontech uživatelů Twitter, na které cílíte v určitou dobu.
 • Propagovaný účet je reklama, která vyzývá cílené uživatele Twitteru, aby sledovali vaši značku.

Publikum a cílení

Twitter umožňuje cílení na vysoké úrovni na základě polohy (země, státu, regionu, oblasti nebo poštovního směrovacího čísla), pohlaví, jazyků, zařízení, platformy a dokonce i operátora. Podrobnější možnosti cílení vám umožňují zaměřit své publikum podle klíčových slov, které Tweetují, jejich zájmů (podle kategorie nebo na základě uživatelských jmen uživatelů Twitter, které ztělesňují zájmy požadovaného publika), konkrétních televizních pořadů o kterých hovoří jejich zájmu o konkrétní události.

Můžete také nahrát konkrétní seznamy lidí (např. Seznam e-mailů) za účelem cílení s reklamami nebo cílení na lidi, kteří se podobají vaší základně sledovatelů.

Instagram a Video reklama

Typy reklam  – podpora Vertikálního videa

Instagram – Vertikální videa podporuje,  publikuje bez černého ohraničení, požadovaný poměr stran závisí na cíli kampaně, ale obvykle pracuje 16: 9.

 • Videoreklama  má obecně stejné možnosti fotografická reklama. Požadovaný poměr stran závisí na cíli kampaně, ale obvykle pracuje 16: 9 nebo 1: 1.

Publikum a cílení

Reklamy Instagram nabízejí stejnou možnost cílení na publikum jako reklamy ve službě Facebook, které byly popsány výše. Mějte však na paměti, že demografické údaje uživatelů Instagram se obecně liší od uživatelů uživatelů Facebooku. Největší demografickou skupinou uživatelů Instagram jsou mladé městské ženy (ve věku od 18 do 29 let) .

 LinkedIn reklama

Typy reklam – podpora Vertikálního videa

LinkedIn – Vertikální videa podporuje,  publikuje bez černého ohraničení, požadovaný poměr stran závisí na cíli kampaně, ale obvykle pracuje 16: 9.

 • Sponzorovaný obsah:Váš obsah se objeví v časových osách LinkedIn vašeho cílového publika.
 • Dynamické reklamy:Tyto reklamy se také zobrazují v pravém sloupci, ale obsahují formáty grafických reklamních jednotek.

Publikum a cílení

Zaměření LinkedIn je velmi dobré pro cílení na zaměstnance a firmy (jedna z mála možností reklamy B2B na sociálních sítích vůbec). Můžete si určit na koho chcete reklamu cílit na základě odvětví v němž pracují, pozice a seniority, kde pracují, jak velký je jejich zaměstnavatel a tak dále. Výsledkem je, že LinkedIn je mimořádně efektivní pro B2B marketing a reklamu související s prací.

Je-li zvolené publikum příliš velké nebo naopak příliš malé, nemusí vždy fungovat reklama dobře. Takže testování cílení na publikum s několika reklamami by mělo být pro vás správnou cestou.

Snapchat reklama

Typy reklam – podpora Vertikálního videa

Snapchat – Vertikální videa podporuje (je jedním z průkopníků používání vertikálních videí na sociálních sítích),  publikuje bez černého ohraničení, požadovaný poměr stran závisí na cíli kampaně, ale obvykle pracuje 16: 9.

 • Snapové reklamy jsou videoreklamy, které se zobrazují mezi příběhy. Uživatelé mohou přejet prstem nahoru po obrazovce, aby odhalili rozšířený obsah, například delší video, článek, reklamu nebo webové stránky.

Pro tuto chvíli je jedinou volbou samoobslužné reklamy možnost Geofilters která je na vyžádání. Pro všechny další možnosti inzerce je nutné kontaktovat přímo Snapchat .

Publikum a cílení

Pokud se jedná o službu Geofiltre, jsou jedinými možnostmi cílení data, ke kterým chcete spustit reklamu a geografickou oblast, kterou chcete pokrýt. Ale geotargeting můžete získat na hyper-místní: oblast, ve které je váš Geofilter k dispozici, se může pohybovat od minimálně 20 000 do maximálně 5 milionů čtverečních stop. Měli byste mít na paměti když přemýšlíte o reklamě na této sociální platformě že obecné publikum Snapchat tvoří 60 procent uživatelů, kteří jsou mladších 25 let .


Vertical Video

Díky aplikacím, jako Facebook, Instagram, Twitter a Snapchat začíná mediální průmysl brát vertikální video vážně. Je to proto, že vertikální video poskytuje lepší výsledky než standardní video v případech, kde lidé mají tendenci držet své zobrazovací zařízení ve svislé poloze.

.

Stunning headers

Aliquam eleifend dui quis nisl congue, id ultrices justo ultrices. Quisque viverra porttitor tellus, a aliquam erat mollis eget.

Amazing picture boxes

Cras consectetur malesuada nulla non consequat. Morbi elementum, metus porttitor tristique ornare, nisi dolor tincidunt magna.

Innovative services

Praesent laoreet leo volutpat, consequat velit id, tristique tellus. Pellentesque posuere eros nec lacus lobortis interdum.

Animované spoty


Jsme specialisté na reklamní spoty ve všech formátech. Rádi pro Vás vyrobíme reklamní video, videoreklamu, TV reklamu, virální video, firemní videoklip pro Vaše webové stránky… A to vše ve formátech jak 2D tak i 3D animace.

Production. Zde se můžete podívat, jak budeme společně postupovat při výrobě Vaší reklamy u nás ve stidiu

Podívejte se na různé typy reklamních spotů na této stránce v rozbalovacím menuVertical video – Social Media  Vertical video – Digitální reklama (Obrazovky)


Plná 2D animace – Barevná kresba

Barevný, plně animovaný 10ti vteřinový 2D spot se dvěma hrdiny kteří svádějí svůj neúnavný boj.


Verical Video Více informací o Vertikálním videu naleznete zde…


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
2D Animace – Software: Toon Boom – Harmony
Rok výroby: 2016
Délka spotu: 10 vteřin
Realizováno v síti Social Media: Facebook, Twiter, Instagram (2016)
Realizováno v síti Reklamní Media: Stanice metra Národní třída, Letiště Praha(2016)


Vertical video – Social Media  Vertical video – Digitální reklama (Obrazovky)


Plná 2D animace – Černobílá kresba

Černobílý, plně animovaný 10ti vteřinový 2D spot se dvěma hrdiny. Jedná se výrobně méně náročnou verzi spotu který zahrnuje plnou animaci dvou postav (bílá kresba na černém podkladu, částečně vybarvená). Spot byl vyroben k příležitosti svátku Sv. Valentýna


Verical Video Více informací o Vertikálním videu naleznete zde…


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
2D Animace – Software: Toon Boom – Harmony
Rok výroby: 2016
Délka spotu: 10 vteřin
Realizováno v síti Social Media: Facebook, Twiter, Instagram (2016)
Realizováno v síti Reklamní Media: Stanice metra Národní třída(2016)


Vertical video – Social Media  Vertical video – Digitální reklama (Obrazovky)


Jednoduchá 2D animace – Černobílá kresba

Černobílý, animovaný 10ti vteřinový 2D spot se dvěma motivy. Jedná se výrobně nejméně náročnou verzi spotu který zahrnuje jednoduchou animaci dvou motivů (bílá kresba na černém podkladu, částečně vybarvená). Spot byl vyroben k příležitosti svátku Sv. Valentýna


Verical Video Více informací o Vertikálním videu naleznete zde…


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
2D Animace – Software: Toon Boom – Harmony
Rok výroby: 2016
Délka spotu: 10 vteřin
Realizováno v síti Social Media: Facebook, Twiter, Instagram (2016)
Realizováno v síti Reklamní Media: Stanice metra Národní tříída(2016)Vertical video – Social Media  Vertical video – Digitální reklama (Obrazovky)


Plná 3D animace

3D animace je neefektivnější ale také nejvíce náročná forma animovaného spotu.


Verical Video Více informací o Vertikálním videu naleznete zde…


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
3D Animace – Software: Maya
Rok výroby: 2016
Délka spotu: 10 vteřin
Realizováno v síti Social Media: Facebook(2016)
Realizováno v síti Reklamní Media: Stanice metra Národní tříída(2016)Video – Web & Social Media  Video – Televize, Kino, Digitální reklamní nosič


Plná 2D animace – Barevná kresba

Barevný, plně animovaný 15ti vteřinový 2D spot se více hrdiny.

Spot byl vyroben pro vlastní propagaci a vysílání v internetové televizi. Spot je vybaven zvukovou stopou.


Více.... Více informací o projektu naleznete zde…


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
2D Animace – Software: Toon Boom – Harmony
Rok výroby: 2016
Délka spotu: 15 vteřin
Realizováno v síti Social Media: Facebook, Instagram (2016)
Realizováno v síti Reklamní Media: Internetové televize (2016)


Video – Web & Social Media  Video – Televize, Kino, Digitální reklamní nosič


Plná 2D animace – Barevná kresba

Barevný, plně animovaný 20ti vteřinový 2D spot v kombinací a grafikou a fotografiemi.

Spot byl vyroben pro vysílání v kině ale ve zkrácené verzi byl využit i na sociálních sítích. Spot je vybaven zvukovou stopou.


Více.... Více informací o projektu naleznete zde…


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
2D Animace – Software: Toon Boom – Harmony
Rok výroby: 2016
Délka spotu: 20 vteřin
Realizováno v síti Social Media: Facebook, Instagram (2016)
Realizováno v síti Reklamní Media: Internetové televize (2016)


Video – Web & Social Media  Video – Televize, Kino, Digitální reklamní nosič


Plná 2D animace – Barevná kresba

Spot 1 – Barevný, plně animovaný 15ti vteřinový vyrobený jako znělka pro PlzeňTV

Spot 2 – Barevný, plně animovaný 20ti vteřinový vyrobený pro digitální nosiče v metru


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
2D Animace – Software: Toon Boom – Harmony
Rok výroby: 2016(17)
Délka spotu: 15 (20)vteřin
Spot 1 – Realizováno v síti Reklamní Media: PlzeňTV (2017)
Spot 2 – Realizováno v síti Reklamní Media: Digitální plochy metro (2016)Video – Web & Social Media  Video – Televize, Kino, Digitální reklamní nosič


3D animovaný 15ti vteřinový v kombinaci s trikovými efekty a fotografií.

Spot byl vyroben pro vlastní propagaci Prague Proms 2016 – International Music Festival a vysílání na sítích Digitálních reklamních nosičů v Praze. Zkrácená verze byla také použita pro sociální sítě.


Více.... Více informací o projektu naleznete zde…


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
2D Animace – Software: MAYA
Rok výroby: 2016
Délka spotu: 15 vteřin
Realizováno v síti Social Media: Facebook, Instagram (2016)
Realizováno v síti Reklamní Media: Digitální reklamní nosiče (2016)Rádi pro Vás vyrobíme i nestandardní Video pro Digitální reklamní nosiče nebo Baner


Barevný animovaný 10ti vteřinový spot ve spojení s grafickým textem. Spot byl vyroben pro Digitální reklamní nosič (mantinel) ve sportovní hale Folimanka


Ukázkový spot byl vyroben ve studiu: Silent Cartoons
2D Animace – Software: Toon Boom – Harmony
Rok výroby: 2017
Délka spotu: 10 vteřin
Realizováno v síti Reklamní Media: Digitální mantinel – Sportovní hala Na Folimance (2017)


Beautiful video bg's

Vestibulum tincidunt placerat ligula sed vestibulum. Phasellus nec enim ac enim congue tincidunt. Curabitur molestie urna justo, quis varius urna convallis ac. Vestibulum nec dictum nulla. Aenean consectetur non nulla ac tristique. Proin nibh dolor, rutrum et sollicitudin nec, semper at ipsum.

Nunc accumsan adipiscing luctus.

Vivamus ornare velit in blandit tempus. Donec ipsum nisl, dictum non lobortis at, tempor sit amet ipsum. Duis lobortis sed velit ut tempor. Nunc accumsan adipiscing luctus. Pellentesque ultricies est urna, id rutrum lorem dapibus vitae. Fusce quis magna a justo rutrum pharetra in ac tellus. Sed gravida facilisis mi id ullamcorper. Vivamus dignissim, purus nec luctus dapibus, massa sem lacinia ligula, sit amet cursus nisi libero sit amet arcu. Praesent et libero eu tellus porttitor malesuada non vel quam.

pic_05

Unique design

Vestibulum tincidunt placerat ligula sed vestibulum. Phasellus nec enim ac enim congue tincidunt. Curabitur molestie urna justo, quis varius urna convallis ac. Vestibulum nec dictum nulla. Aenean consectetur non nulla ac tristique. Proin nibh dolor, rutrum et sollicitudin nec, semper at ipsum.

pic_07

Consectetur viverra. Suspendisse nec turpis eget ante gravida tincidunt placerat at ligula. In feugiat vestibulum nisl, et condimentum tellus pretium in. Nulla fringilla euismod nulla in interdum. Donec convallis massa eu odio placerat auctor. Aliquam volutpat feugiat felis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.
Nulla fringilla euismod nulla in interdum. Donec convallis massa eu odio placerat auctor. Aliquam volutpat feugiat felis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Sed convallis metus eget est ultricies, quis sollicitudin nulla adipiscing. Curabitur dignissim eros ac justo rutrum lacinia. Duis luctus lobortis.

Clean and fine view

Vestibulum tincidunt placerat ligula sed vestibulum. Phasellus nec enim ac enim congue tincidunt. Curabitur molestie urna justo, quis varius urna convallis ac. Vestibulum nec dictum nulla. Aenean consectetur non nulla ac tristique. Proin nibh dolor, rutrum et sollicitudin nec, semper at ipsum.

pic_10

Etiam at ligula in metus consectetur viverra. Suspendisse nec turpis eget ante gravida tincidunt placerat at ligula. In feugiat vestibulum nisl, et condimentum tellus pretium in. Nulla fringilla euismod nulla in interdum. Donec convallis massa eu odio placerat auctor. Aliquam volutpat feugiat felis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Sed convallis metus eget est ultricies, quis sollicitudin nulla adipiscing. Curabitur dignissim eros ac justo rutrum lacinia. Duis luctus lobortis nunc id iaculis.